Nyugdíjasok köszöntése
Karácsony közeledtével az önkormányzat köszöntötte, vendégelte és ajándékozta meg a Tiszaújvárosi Polgármesteri Hivatal nyugdíjasait. December 15-én az Arany Holló étteremben tartották a bensőséges hangulatú ünnepséget, melyen dr. Juhos Szabolcs jegyző a hivatali munkáról, dr. Fülöp György polgármester az önkormányzat helyzetéről, terveiről, tájékoztatta az egykori kollégákat.
PDF archivum
-
2026.06.18
2026. 25 hét - 2026. június 19. -
2026.06.11
2026. 24 hét - 2026. június 12. -
2026.06.04
2026. 23 hét - 2026. június 5. -
2026.05.28
2026. 22 hét - 2026. május 29. -
2026.05.21
2026. 21 hét - 2026. május 22.