Dobogóra úszott
DIÁKSPORT. Február 12-én rendezték meg a miskolci Kemény Dénes városi sportuszodában az úszás diákolimpia vármegyei fordulóját az I.-IV. kcs.-os tanulók számára, ahol a Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskolai tanulói közül korábbi eredménye jogán Suhajda Gábor 6. osztályos tanuló indult. Gábor a versenyen nagyszerű úszással 100 méter mellúszás számban a 3. helyen végzett.
Koscsó Mónika igazgató
PDF archivum
-
2026.06.18
2026. 25 hét - 2026. június 19. -
2026.06.11
2026. 24 hét - 2026. június 12. -
2026.06.04
2026. 23 hét - 2026. június 5. -
2026.05.28
2026. 22 hét - 2026. május 29. -
2026.05.21
2026. 21 hét - 2026. május 22.