Csillogó röplabdás ezüst

A csapat tagjai (balról jobbra): Pavlóczki Antónia Kata, Juhos Lia, Futó Nóra, Veréb Emma, Nagy Zsófia, Molnár Dóra Laura, Berta Nóra, Elek Bori, Elek Katica, Dulházi Hédi, Bolgár Zsófia, Kiss Dorina, Olasz Gyula (edző).

 DIÁKSPORT. Második lett a vármegyei bajnokságban a Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium és Kollégium d5-ös korcsoport lány röplabdacsapata „A" kategóriában. A döntőt a miskolci Avasi Gimnáziumban rendezték meg június 3-án. Négy csapat küzdött a helyezésekért, akik körmérkőzéseket játszottak. Az Eötvös elsőként a Diósgyőri Gimnázium ellen lépett pályára, és nyert. A második meccset szintén megnyerték a lányok, az Avasi ellen. A harmadik összecsapáson viszont az ellenfél bizonyult jobbnak, így a Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium, Kollégium és Óvoda végzett az első helyen, gimiseink pedig az előkelő második helyet szerezték meg . - Elégedett vagyok a lányok teljesítményével, és büszke vagyok az ezüstéremre - mondta Olasz Gyula, az Eötvös röplabdacsapatának edzője. - Azért is nagy dolog ez a második hely, mert minden miskolci csapatban voltak olyan játékosok, akik magasabb osztályokban röplabdáznak, igazolt, profi játékosok, míg a mi lányaink amatőrök. 

ema

0
Értékes érmek
Nagy dobás a kicsiktől

Kapcsolódó hozzászólások