Értékes érmek

ATLÉTIKA. Június első felében több - főleg az utánpótlás számára rendezett - versenyen értek el értékes dobogós helyezéseket a Tiszaújvárosi SC atlétái. Június 6-án Budapesten, a Budapest Honvéd által megrendezett felkészülési versenyen Kiss Csaba 100 méteres síkfutásban futamában 3. lett. Június 12-én Miskolcon az Egyetemi Atlétikai Központban bonyolították le az U12-es gyermek atlétikai versenyt. A Tiszaújvárosi Sport Club Atlétikai Szakosztályát Jánosi Boglárka képviselte sikeresen, 50 méteres gátfutásban és távolugrásban indult, és a népes mezőnyben mindkét számban 2. helyezést ért el. Június 13-án Gödöllőn rendezték az U16, U15 és U14 területi ligaverseny 2. fordulóját, ahol a TSC-t 5 atléta képviselte. A legeredményesebben Farkas Kende és Pöstényi Jázmin Mira szerepelt. Előbbi 300 méteren 38,17 másodperccel 1., míg utóbbi ugyancsak 300 méteren 46,57 másodperccel 3. helyezést ért el. 

0
Ismét Tiszaújváros a triatlon fővárosa
Csillogó röplabdás ezüst

Kapcsolódó hozzászólások