Téli módi a termálban
Téli üzemmódra váltott a Tiszaújvárosi Gyógy- és Strandfürdő. Az átállás kevesebb, mint két hétig tartott, ez idő alatt zárva volt a komplexum. A felújítás és karbantartás idején elvégezték az ilyenkor szokásos éves munkálatokat. A részletekről Szénégető István üzemvezető nyilatkozott a Krónikának. - Gyakorlatilag két részből álltak a munkálatok. Elsőként említeném a vízgépészeti karbantartást, ami a csővezetékek, szivattyúk, tározók, hőcserélők tisztítását és javítását jelenti, de ide tartozik a beltéri normálvizes medencék vízforgatórendszerének tisztítása, javítása. Az átállás idején az épület karbantartását is elvégeztük, sort kerítettünk a medencék, lábmosók, közlekedők, öltözők, vizesblokkok burkolatjavítására, az átszivárgásokat, csőtörések feltártuk, javítottuk, a sérült szerelvényeket kicseréltük, javítottuk a nyílászárókat. Elvégeztük a tisztasági festést és egy teljes körű nagytakarítással, a növények rendezésével zártuk a karbantartást, hogy az október 5-i, szombati nyitányra minden a helyén és rendben legyen - tudtuk meg a Tiszaújvárosi Gyógy- és Strandfürdő üzemvezetőjétől.
berta
PDF archivum
-
2026.06.18
2026. 25 hét - 2026. június 19. -
2026.06.11
2026. 24 hét - 2026. június 12. -
2026.06.04
2026. 23 hét - 2026. június 5. -
2026.05.28
2026. 22 hét - 2026. május 29. -
2026.05.21
2026. 21 hét - 2026. május 22.