Félpályás útlezárás

Félpályás útlezárás van június 24-étól, szerdától a Huszár Andor úton, a kavicsos parkolóval szemben. A területen a csapadékvíz-elvezető rendszer egyik aknáját alakítják ki. A várhatóan két hétig tartó munkálatok idején a forgalom váltakozó irányban halad, ezért a reggeli és délutáni órákban torlódásokra lehet számítani. A TiszaSzolg 2004 Kft. az arra közlekedők megértését és türelmét kéri. 

0
Forgalomkorlátozások, útlezárások
Zárva lesz a rendelő, szünetel az ügyfélfogadás

Kapcsolódó hozzászólások