A polgármesteri hivatal tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot, hogy a 06-80/ 200-839-es telefonszámon lehetőség van közérdekű problémák bejelentésére. A hívás ingyenes. A telefon üzenetrögzítős, a nap 24 órájában hívható. A rögzített bejelentések alapján a Polgármesteri Hivatal megteszi a szükséges intézkedéseket.

A Tiszaújvárosi Városgazda Nonprofit Kft. a közterületeken történt, azonnali beavatkozást igénylő, rendkívüli események bejelentésére szolgáló telefonszámot működtet. A 49/540-508-as „Közterületi SOS” hívószámra beérkező hívásokat, amennyiben a diszpécser hibaelhárítást végez üzenetrögzítő rögzíti.

Az orvosi ügyelet hívószáma hétköznap délután 17 órától másnap reggel 8 óráig, illetve pénteken 17 órától
hétfő reggel 8 óráig, valamint az ünnepek alatt:

06-46/477-104.

Az első pont begyűjtve

Bár a hőn áhított győzelem még nem jött össze, de pontot már szerzett a TSC női kézilabda szakosztálya a megyei bajnokságban. A hétvégén Miskolcra, az MVSC-hez látogattak és heroikus küzdelemben remiztek.
Miskolci VSC - TSC 27-27 (10-12)
Miskolc 50 néző. Vezette: Győri, Hadas
Góllövők: Bagdi B. 5, Bagdi Á. 8, Molnár E. 4, Balogh I. 3, Seres E. 7.
Kiállítva: Bagdi B. 48. perc
Jobban kapta el a rajtot a tiszaújvárosi alakulat, hiszen 6-1 re is elhúztak a lányok, és bár a félidő végéig faragott ebből az ellenfél, így is kétgólos fórral fordulhattak. A második játékrészben fordított volt a kép. A Miskolc meglépett, a TSC pedig próbált lépést tartani, amit az is nehezített, hogy Bagdi Beáta a 17. percben megkapta harmadik kétperces büntetését is a találkozón, ami a végleges kiállítását jelentette. Az utolsó 5 percre sikerült kiegyenlíteni és Kovács kapus bravúrjának köszönhetően - 10 mp-cel a vége előtt ziccert hárított -, sikerült a bajnokság első pontját behúzni.
A csapat következő mérkőzése a Mezőkeresztes ellen november 10-én 16:00-kor lesz hazai pályán.