Zöld szám

A polgármesteri hivatal tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot, hogy a 06-80/ 200-839-es telefonszámon lehetőség van közérdekű problémák bejelentésére. A hívás ingyenes. A telefon üzenetrögzítős, a nap 24 órájában hívható. A rögzített bejelentések alapján a Polgármesteri Hivatal megteszi a szükséges intézkedéseket.

Közterületi SOS hívószám

A Tiszaújvárosi Városgazda Nonprofit Kft. a közterületeken történt, azonnali beavatkozást igénylő, rendkívüli események bejelentésére szolgáló telefonszámot működtet. A 49/540-508-as „Közterületi SOS” hívószámra beérkező hívásokat, amennyiben a diszpécser hibaelhárítást végez üzenetrögzítő rögzíti.

Orvosi ügyelet

Az orvosi ügyelet hívószáma hétköznap délután 17 órától másnap reggel 8 óráig, illetve pénteken 17 órától
hétfő reggel 8 óráig, valamint az ünnepek alatt:


06-46/477-104.

Széchenyis versenyeredmények

Az országos német nyelvi verseny megyei fordulóján a Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola tanulói a következő eredményt érték el: 8. helyezett Sugár Anett 7. a , 9. helyezett Drahos Dominik 7. a (Mindkét tanuló felkészítő tanára Gulyás Sándorné).
Az országos történelem verseny megyei fordulóján kimagaslóan szerepeltek a Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola diákjai. 1. helyezést ért el Fedák Zsombor 7. a, 6. helyezett lett Gyivák Bálint Zsombor 8.b és 8. helyen végzett Rontó Balázs 7. a osztályos tanuló (felkészítő: Baloghné Fodor Ágota).
A Teleki Pál Kárpát-medencei földrajz-földtan verseny megyei fordulójának eredményei: 4. helyezett lett Fedák Zsombor 7. a, 7. helyezett Gyivák Bálint Zsombor 8.b osztályos tanulók. (felkészítő: Kristályné Medgyesy Andrea).
A Logo országos számítástechnika verseny területi fordulóján a következő eredményeket érték el tanulóink: 1. korcsoport (3-4. osztály): I. helyezett: Görömbei Levente 4. c (felkészítő: Böröcz Léda); II. helyezett: Zsandár Zénó Szabolcs 4. b (felkészítő: Körhegyi István) és Farkas Balázs 4. c (felkészítő: Böröcz Léda); IV. helyezett: Böcsödi Péter 4.c. (felkészítő: Böröcz Léda); VI. helyezett: Pápai Petra 4. b (felkészítő: Körhegyi István). 2. korcsoport (5-6. osztály): I. helyezett: Tóth Ádám 5. b, II. helyezett: Berta Gábor 5. b. (felkészítő: Böröcz Léda), Tóth Ádám az Országos Döntőben 17. helyezést ért el. 3. korcsoport (7-8. osztály): IV. helyezett: Kiss Marcell 7. b (felkészítő: Böröcz Léda).
Alapműveleti matematika verseny megyei fordulóján a következő eredmények születtek: 4. évfolyam: III. helyezet: Fülöp Kolos 4. c, VI. helyezett: Komló Dávid 4. c (felkészítő: Szendi Adrienn). 5. évfolyam: I. helyezett: Suller Tamás Zsolt 5. b, II. helyezett: Bessenyei Sára 5. b (felkészítő: Vanczó Sándorné). 6. évfolyam: III. helyezett: Fedák Botond 6. b (felkészítő: Dózsa Imre). 7. évfolyam: II. helyezett: Fedák Zsombor 7. a, IV. helyezett: Suszter Roland 7. a, V. helyezett: Hajdu Máté Bendegúz 7. a, VI. helyezett: Orosz Donát András 7. a (felkészítő: Kovácsné Pintér Éva). 8. évfolyam: VI. helyezett: Kincses Máté 8. a (felkészítő: Kassainé Kovács Anett).
Hevesy György kémia verseny megyei fordulójának eredményei: II. helyezett: Fedák Zsombor 7. a, VII. helyezett: Hajdu Máté Bendegúz 7. a (felkészítő: Kovácsné Pintér Éva).
A Herman Ottó verseny országos döntőjébe jutott tanulóink: Bessenyei Sára 5. b, Elek Mátyás 5. a, Boda Noémi 5. b, Bessenyei Martin 6. b (felkészítő: Kurucz Erzsébet).
Farkas Tivadarné
intézményvezető


3Z 36Y 5P4<3R M0Z1LL4 3S 13 BU6 M1477