Zöld szám

A polgármesteri hivatal tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot, hogy a 06-80/ 200-839-es telefonszámon lehetőség van közérdekű problémák bejelentésére. A hívás ingyenes. A telefon üzenetrögzítős, a nap 24 órájában hívható. A rögzített bejelentések alapján a Polgármesteri Hivatal megteszi a szükséges intézkedéseket.

Közterületi SOS hívószám

A Tiszaújvárosi Városgazda Nonprofit Kft. a közterületeken történt, azonnali beavatkozást igénylő, rendkívüli események bejelentésére szolgáló telefonszámot működtet. A 49/540-508-as „Közterületi SOS” hívószámra beérkező hívásokat, amennyiben a diszpécser hibaelhárítást végez üzenetrögzítő rögzíti.

Orvosi ügyelet

Az orvosi ügyelet hívószáma hétköznap délután 17 órától másnap reggel 8 óráig, illetve pénteken 17 órától
hétfő reggel 8 óráig, valamint az ünnepek alatt:


06-46/477-104.

Egyházmegyei teremtésvédelmi nap

Az Egri Főegyházmegye 2017. március 25-ét, Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepét egyházmegyei teremtésvédelmi napnak nyilvánította.
Március 24-én a környezettudatosság jegyében a Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola minden osztálya az osztályfőnöke segítségével és irányításával 1 tanórán részt vett városunk és környezete valamely részének szeméttől történő megtisztításában. Célunk a környezettudatos, környezetvédő szemlélet kialakítása, megerősítése, városunk szebbé, komfortosabbá, tisztábbá varázslása.
Gál Benjáminné
igazgató


3Z 36Y 5P4<3R M0Z1LL4 3S 13 BU6 M1477